Skip to main content

ІХ літня Cпартакіада працівників нафтової і газової промисловості України

ІХ літня Cпартакіада працівників нафтової і газової промисловості України об’єднала понад 220 спортсменів та учасників – працівників нафтогазової промисловості України, які з’їхались на гостинну кримську землю в чудове місто Алушту, де з 13 вересня по 16 вересня проходили змагання Дев’ятої літньої Cпартакіади працівників нафтогазової промисловості України. Спартакіада в Алушті стала заключним етапом – підсумком щорічних спортивних баталій, які відбуваються на стадіонах, спортивних майданчиках, басейнах підприємств, організацій, об’єднань нафтогазової галузі. Щорічно понад п’ять тисяч спортсменів-виробничників приймають в них участь. Кращі з кращих приїхали до Алушти щоб підтвердити свою спортивну майстерність.

З вітанням до спортсменів та уболівальників звернувся голова Профспілки працівників нафтової і газової промисловості України Дмитришин Володимир Іванович.


 


Зі щирими побажаннями спортивних успіхів, благополуччя та міцного здоров’я привітав спортсменів та уболівальників Голова правління НАК «Нафтогаз України» - Євген Бакулін, вітання якого зачитав голова профкому апарату управління коппанії – Василь Капанистий.

Участь в змаганнях прийняли шість збірних команд галузі:

ДК «Укртрансгаз»;


ДК «Укргазвидобування»;


ДАТ «Чорноморнафтогаз»;


ПАТ «Укртранснафта»;


ПАТ «Укрнафта»;


ДП «Укравтогаз».


Змагання проводилися з 10 видів спорту: міні-футбол, перетягування канату, волейбол, армреслінг, гирьовий спорт, настільний теніс, плавання, легка атлетика, шахи, шашки. Особливої уваги заслуговує перший із видів – міні-футбол – у якому чітко визначились лідери: ПАТ «Укрнафта», ПАТ «Укртранснафта» та ДК «Укртрансгаз». В напруженій боротьбі перемогу здобула дружня команда ПАТ «Укрнафта». У волейболі ж традиційно перше місце вкотре посіла команда ДК «Укртрансгаз».


 


 

Армреслінг – чи не найсильніший вид спорту на cпартакіаді. Але богатирям із ПАТ «Укрнафта» Дмитру Овсієнко, вагова категорія понад 90 кг, та Дмитру Мельнику, до 90 кг, протистояти не зміг ніхто! Вони й здобули своїй команді перемогу. У ваговій категорії до 70 кг перемогу отримав Солодовнік Віктор із команди ДК «Укргазвидобування».


У гирьовому спорті рівних не було представникам ДК «Укргазвидобування» Ястребі Сергію, у вазі до 70 кг, який 207 раз підняв 24 кг гирю та Горлачу Андрію (до 90 кг) - 218 разів підняв гирю.

У вазі понад 90 кг перше місце виборов із сумою 255 раз представник ДК «Укртрансгаз» - Олександр Іваненко.


У настільному тенісі перемогу сереж жінок отримала – Юлія Банахевич від ДК «Укртрансгаз». У чоловічому розряді теж переміг представник ДК «Укртрансгаз» - Ігор Шиндель.


В змаганнях з плавання перемога дісталась спортсменам ПАТ «Укрнафта». Друге місце зайняли спортсмени ДК «Укртрансгаз». На третю сходинку піднялись спортсмени ДК «Укргазвидобування». Запекла боротьба відбулась серед легкоатлетів. Команди представляли найспритніші спортсмени, кращі з кращих. Серед жінок на дистанції 100 метрів переможницями стали – до 35 років – Порада Марта, ДК «Укртрансгаз», після 35 років – Дорундяк Світлана, ПАТ «Укрнафта». У чоловіків відповідно Самков Володимир – ПАТ «Укртранснафта», та Ірклієнко Олександр – ДК «Укргазвидобування». На дистанції 400 метрів серед жінок до 35 років перемогу здобула Порада Марта, ДК «Укртрансгаз», та понад 35 років Дорундяк Світлана, ПАТ «Укрнафта». В бігу на 800 метрів серед чоловіків до 35 років перемогу отримав Якименко Віталій – ПАТ «Укрнафта», та після 35 років Ірклієнко Олександр – ДК «Укргазвидобування». В цілому командна перемога в легкій атлетиці дісталась спортсменам ПАТ «Укрнафта».


У змаганні з шахів перемогу своїй команді, ДК «Укргазвидобування» приніс Німець Дмитро. У змаганні шашистів перемогу отримав представник ПАТ «Укртранснафта» - Гончаров Максим.

Найбільш емоційні змагання – перетягування канату. На цих змаганнях вболівальники втрачають і сили і голос. Перемогу здобула збірна команда ПАТ «Укрнафта».

Спартакіада завершилась, командну перемогу отримали спортсмени ПАТ «Укрнафта», другу сходинку зайняли представники ДК «Укртрансгаз», третю – ДК «Укргазвидобування», далі спортсмени ПАТ «Укртранснафта», ДАТ «Чорноморнафтогаз» та ДП «Укравтогаз». Вшанування спортсменів відбулось під сонячним південним небом, в якому витав дух врочистості, радості і дружби. У нагородженні взяли участь голова Профспілки працівників нафтової і газової промисловості України Володимир Дмитришин, члени оргкомітету та інші учасники заходу.


 

Головний фахівець з гуманітарних питань,

соцзахисту працівників, міжнародної роботи і

молодіжної політики

Гуленко Т.В.