Skip to main content

Всеукраїнська акція «Профспілки проти бідності!»

 
З нагоди Міжнародного дня боротьби з бідністю Федерація профспілок України провела 17 жовтня Всеукраїнську акцію «Профспілки проти бідності».
 
У Києві на Майдані Незалежності відбувся 10-тисячний мітинг, у якому взяли участь представники профспілкових організацій трудових колективів промислових і сільськогосподарських підприємств, наукових і студентських колективів, підприємств малого і середнього бізнесу зі всіх регіонів України.

На плакатах і транспарантах – гасла: «Профспілки - проти зубожіння народу!», «Харківщина - за боротьбу з бідністю!», «Влада, поважай людину праці!» "Прокурори, не чіпайте профспілкову власність!» та багато інших.
 
Виступаючи перед учасниками мітингу, голова Федерації профспілок України Василь Хара, зокрема сказав: «Ми зібралися тут, на Майдані Незалежності, щоб звернутися до наших співгромадян із закликом: станьте на боротьбу з бідністю, приєднайте свій голос до мільйонів інших, що вимагають негайних і рішучих дій направлених на підвищення життєвого рівня людей. Ми хочемо ще раз нагадати державним мужам про їх обіцянку подолати бідність».
За матеріалами Медіа-центру ФПУ

Детальна інформація на сайті ФПУ: http://www.fpsu.org.ua/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=1&Itemid=2&lang=uk