Skip to main content

Полтавському тампонажному управлінню - 50 років!

Шановні спілчани, друзі, колеги!

Від Центральної ради Укрнафтогазпрофспілки і від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди 50-літнього ювілею Полтавського тампонажного управління ПАТ «Укрнафта»!

Нині відзначаємо свято людей, які присвятили своє життя нелегкій і важливій справі – розвитку паливо-енергетичного комплексу України, як гаранта енергетичної незалежності нашої держави.

У колективу – довга, почесна і результативна півстолітня історія з вагомими трудовими здобутками, які досягалися кількома поколіннями тампонажників.

Впродовж 50 років невтомні руки працівників одного з найпотужніших підприємств регіону не тільки успішно проводять інженерно-технічні роботи при спорудженні, освоєнні нафтових і газових свердловин та інтенсифікують видобуток нафти і газу, але й допомагають в ліквідації аварійних ситуацій в східному регіоні, надійно захистивши понад п’ять областей нашої країни.

У цей нелегкий для України час від щирого серця вітаємо керівників, профспілкову організацію і весь трудовий колектив Полтавського тампонажного управління ПАТ «Укрнафта» з ювілейним днем народження.

Особливі слова вдячності – ветеранам праці, які у різний час, поклали свої кращі роки на становлення і розвиток Управління, виконання виробничих програм всупереч усім труднощам, створили матеріальну базу і передали багатий досвід новому поколінню керівників, спеціалістів і робітників.

Бажаємо всім вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, витримки у непростій щоденній праці, стабільної роботи і гідної зарплати, нових трудових звершень на благо світлого майбутнього Українського народу!


Голова
Укрнафтогазпрофспілки В.І. Дмитришин

 

 

Історична довідка Полтавського тампонажного управління ПАТ “Укрнафта”

1 грудня 1966 року наказами по Управлінню нафтогазовидобувної промисловості при Раді Міністрів УРСР виробничого об`єднання  “Укрсхіднафта” та тресту “Полтавабурнафтогаз” створена Полтавська тампонажна  контора. її завдання- цементування нафтових і  газових, свердловин, проведення кислотних обробок, свердловин, установка цементних мостів, гідророзривів, гідропіскоструйних перфорацій, освоення свердловин та другі види робіт. Директором контори  був призначений Краснолуцький Олександр Григорович.

Контора була створена на базі цеху кріплення  свердловин Полтавської контори буріння тресту “Полтавабурнафтогаз” для обслуговування Полтавської, Гадячської і Охтирської контор буріння тресту “Полтаванафтогаз”.

До складу контори увійшов цех кріплення свердловин Охтирської контори буріння тресту “Полтавабурнафтогаз” і дільниця Гадячської контори буріння, яка у1970 році перетворюється в цех кріплення свердловин  3 з розміщенням в с. Качаново, Гадяцького району.  Наказом об'єднання “Укрсхіднафта”  24 від 01.02. 1968р. В склад контори були передані цехи кріплення свердловин Шебелінської, Первомайської і Красноградської, з дільницею в м. Євпаторія, контор буріння.


У 1976 році згідно з наказом об'єднання “Укрнафта” до складу Полтавської тампонажної контори були приєднані цех кріплення свердловин Прилуцької контори буріння та цех інтенсифікації видобутку нафти НГВУ “Чернігівнафтогаз”.

В зв'язку з відкриттям Анастасіївського і Андріяшівського родовищ у 1983 році створюється нова дільниця по кріпленню свердловин з розташуванням у м. Ромни Сумської області.

Інтенсивно  розпочинає розвиватись підприємство з 1985 року,коли згідно наказу Міністерства нафтової промисловості СРСР, разом з Полтавським УБР виходить  працювати в Західну Сибір. Для виконання тампонажних робіт на Талінському і Урайському родовищах були створені два цехи кріплення свердловин.


1 липня 1987 року — визначна дата в історії підприємства. На основі наказу Міністерства нафтової промисловості Полтавська тампонажна контора була переіменована в Полтавське тампонажне управління.


01.01.1988 року наказом Міністерства нафтової промисловості в склад тампонажного управління передається Полтавське управління технологічного транспорту. А в 1990 — 1992р.р. в склад управління входить радгосп ім. Кондратенка Полтавського району, на базі якого створено підсобне сільське господарство “Джерело” з потужною промисловою переробкою сільськогосподарської продукції.

Сьогодні в  Полтавському тампонажному  управлінні працює майже 500  працівників. Управління нараховує 227 одиниць автотранспортної техніки та спец засобів, з яких 138 одиниць є технологічним транспортом. Складається з 9 підрозділів, з яких основні шість цехів кріплення свердловин розташованих в Полтавській, Сумській та Чернігівській областях, автотранспортний цех, механічна майстерня, служба з ремонту будівель та споруд.

Полтавське тампонажне управління - це колектив працівників знання та досвід яких, в поєднанні з нелегкою фізичною працею, спрямовані на виконання поставлених виробничих  завдань.


Голова профспілкового комітету   Т.В.Іржавська