Skip to main content

ПОЗИЦІЮ УКРНАФТОГАЗПРОФСПІЛКИ ЩОДО ПЕРСПЕКТИВ ДІЯЛЬНОСТІ ВІТЧИЗНЯНОЇ ГТС ПІДТРИМАНО НА МІЖНАРОДНОМУ РІВНІ

27-28 березня у м.Кишиневі (Республіка Молдова) відбулась Міжнародна профспілкова конференція з питань соціального партнерства, організована Міжнародною конфедерацією Нафтогазбудпрофспілок, а також планове засідання Ради Конфедерації.

У заході прийняли участь представники профспілок Російської Федерації, Азербайджану, Білорусії, Казахстану, Молдови, Узбекистану та України.

Профспілку Працівників нафтової і газової промисловості України представляли Голова Укрнафтогазпрофспілки – В.І.Дмитришин, Голова ОПОП ПАТ «Укрнафта – І.В. Копач, Голова об’єднання ППО УМГ «КИЇВТРАНСГАЗ» - Я.С. Марчук.

За ініціативою Укрнафтогазпрофспілки, Радою Міжнародної Конфедерації розглянуто критичну ситуацію у зв’язку з невизначеністю перспектив діяльності газотранспортної системи України.

Представники Укрнафтогазпрофспілки, від імені членів профспілки, в інтересах забезпечення енергетичної незалежності України та зайнятості 20-тисячного трудового колективу, висловили глибоку стурбованість працівників ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» у зв’язку з будівництвом, в обхід України, газопроводів з Російської Федерації до країн Європейського союзу, що може призвести до значного зменшення обсягів транзиту газу через Україну, ставить під загрозу руйнації найбільшого вітчизняного транзитера газу, та втрати високопрофесійного трудового колективу ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

Радою Міжнародної Конфедерації Нафтогазбудпрофспілок підтримано позицію Укрнафтогазпрофспілки і прийнято Постанову, якою схвалено спільну Заяву про солідарну підтримку профспілками Азербайджану, Білорусії, Казахстану, Молдови, Російської Федерації і України трудових прав та інтересів членів Укрнафтогазпрофспілки, яка скеровується до Урядів України, Російської Федерації, інших країн, із сподіванням, що будуть прийняті всі необхідні рішення та дії, задіяні міжнародні важелі для збереження і завантаження ГТС України, повного забезпечення роботою колективу працівників ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

Центральною радою Укрнафтогазпрофспілки направлено відповідне звернення та вищезазначену заяву Голові Уряду – Гройсману В.Б., Міністру енергетики та вугільної промисловості України Насалику І.С., Голові НАК «Нафтогаз України» – Коболєву А.В. та керівнику ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» –Химку М.П. з закликом прийняти всі необхідні рішення та дії для збереження і завантаження ГТС України, повного забезпечення роботою колективу працівників ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

А.М. Івашина

Головний фахівець апарату ЦР Укрнафтогазпрофспілки

Прикрепленный файлРазмер
pdf.pdf1.82 Мб
№31-07.pdf1.24 Мб