Skip to main content

ЦЕНТРАЛЬНА РАДА: ВТРУЧАННЯ РОБОТОДАВЦЯ У ДІЯЛЬНІСТЬ ПРОФСПІЛКИ НЕПРИПУСТИМА

У зв’язку з тим, що у ПАТ «Укрнафта» ведеться скоординована і цілеспрямована кампанія з протиправних звинувачень і спроби дискредитації Укрнафтогазпрофспілки та її організації, що діє у ПАТ «Укрнафта» Центральна рада Укрнафтогазпрофспілки дала жорстку правову оцінку діям окремих посадових осіб ПАТ «Укрнафта».

Довідково: у корпоративній газеті ПАТ «Укрнафта» «Платформа» (№18, лютий 2018р.), очевидно з відома адміністрації Товариства, авторами масовим тиражем викладені грубі припущення щодо нібито нерозуміння представниками профспілки завдань реформи оплати праці та брутальні натяки щодо непотрібності профспілки у колективі Товариства.

Дається довільна оцінка компетентності членів виборного органу профспілкової організації, натякується на нібито несправедливий розподіл профспілкових коштів, ставиться під сумнів прозорість фінансової роботи, тим самим робиться спроба сформувати негативну атмосферу навколо профспілкових лідерів.

Крім того, нещодавно, з відома адміністрації, у колективах структурних одиниць проводилось протиправне опитування, у якому всім, навіть не членам профспілки, пропонувалось дати оцінку діяльності профспілкової організації та висловити рівень довіри до профспілки.

Саме тому, Центральна рада Укрнафтогазпрофспілки звернулася до Голови Правління ПАТ «Укрнафта» М. Роллінса (лист №50/5 від 4.05.2018 р) з ВИМОГОЮ невідкладно провести службове розслідування протиправних дій посадових осіб, причетних до втручання у статутну діяльність профспілки, блокування соціального діалогу та провокування конфлікту між адміністрацією й профспілковою організацією, і притягти винуватців до відповідальності.

Дане питання також порушено Головою Укрнафтогазпрофспілки В.І.Дмитришиним перед Головою Наглядової ради ПАТ «Укрнафта» А.В. Коболєвим під час особистої зустрічі 5 травня ц.р.

Головний фахівець апарату

ЦР Укрнафтогазпрофспілки В.В. Клименко

Прикрепленный файлРазмер
№50-05 від 04.05.18.pdf5.05 Мб