Skip to main content

ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ЩОДО РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ НЕ МАЄ БУТИ КУЛУАРНИМ. УКРНАФТОГАЗПРОФСПІЛКА НА ВАРТІ СОЦІАЛЬНОГО ДІАЛОГУ

Наглядова рада ПАТ «Укрнафта» 30.03.2018р. (протокол №2/18) прийняла рішення «Про консолідацію існуючих структурних одиниць з надання технологічних сервісів та створення нової структурної одиниці для управління транспортування» яким вирішено перейменувати Долинського тампонажного управління на Управління нафтопромислового сервісу з  передачею всіх об’єктів та переведенням персоналу Гоголівської ЦБВО, Бориславської ЦБВО, Полтавського тампонажного управління, Бригади з контролю за свердловинами до новоствореного «Управління нафтопромислового сервісу».

На думку ЦР Укрнафтогазпрофспілки це є не чим іншим, як їх злиттям тобто одним з різновидів реорганізації (реструктуризації) у складі ПАТ «Укрнафта».

Ініціатори даного рішення повинні були повідомити Наглядову раду про те, що відповідно до п.2.87 Галузевої угоди між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» при прийнятті рішень щодо реструктуризації підприємства враховуватиметься думка Профспілки шляхом завчасного внесення на розгляд Президії Центральної ради профспілки проекту передбачуваного реформування, що дозволило б Наглядовій раді знати і врахувати точку зору соціального партнера.

Цього не було зроблено, Президію Центральної ради Укрнафтогазпрофспілки не повідомлено, проект рішення не надавався, в результаті Правління ПАТ «Укрнафта» ухилилось від соціального діалогу всупереч колективним домовленостям і приховало цей факт від Наглядової ради.

 

Центральна рада Укрнафтгазпрофспілки звернулася до Голови Наглядової ради ПАТ «Укрнафта» А.В. Коболєва, з приводу надання відповідного доручення щодо невідкладного внесення Правлінням ПАТ «Укрнафта» на розгляд Президії Центральної ради Укрнафтогазпрофспілки подання про реструктуризацію в ПАТ «Укрнафта» і призупинення дії рішення Наглядової ради ПАТ «Укрнафта» від 30.03.2018р. (протокол №2/18) «Про консолідацію існуючих структурних одиниць з надання технологічних сервісів та створення нової структурної одиниці для управління транспортування» до визначення позиції Укрнафтогазпрофспілки з даного питання.


Головний фахівець

апарату ЦР Укрнафтогазпрофспілки А.М. Івашина

Прикрепленный файлРазмер
№49-07 від 04.05.18.pdf1.86 Мб