Skip to main content

"ХВИЛЯ ГНІВУ" НА ПРИКАРПАТТІ ЗА УЧАСТІ ПРЕДСТАВНИКІВ УКРНАФТОГАЗПРОФСПІЛКИ

Понад 120 членів Укрнафтогазпрофспілки, яких обєднує  Івано-Франківська  обласна рада профспілки працівників нафтової і газової промисловості прийняли солідарну участь у мітингу, який проходив 30 січня у м. Івано-Франківську у рамках Всеукраїнської профспілкової акції «Хвиля гніву».

Виготовлено 2 тисячі листівок та розповсюджено на підприємствах. Ризики урядових законопроектів (із використанням відео презентацій, розроблених ФПУ) розглянуті на засіданні обласної ради, на засіданнях профкомів первинних профорганізацій НГВУ «Долинанафтогаз», НГВУ «Надвірнанафтогаз», АТ «Укрспецтрансгаз», Долинського тампонажного управління, Долинського газопереробного заводу. Проведено збори трудового колективу в НГВУ «Надвірнанафтогаз», 06 лютого 2020 р. заплановано проведення зборів трудових колективів Тампонажної бази – Захід УНПС ПАТ «Укрнафта» та Долинського газопереробного заводу.

В період з 31 січня 2020 р. по 05 лютого 2020 р. в усіх первинних профорганізаціях пройде акція «Жовта картка депутатам – а червона Уряду» по збору підписів під зверненнями первинних та цехових комітетів до Народних Депутатів України, Кабінету Міністрів України щодо відхилення та відкликання урядових законопроектів № 2708 та № 2681.

Голова Івано-Франківської обласної
організації профспілки нафтогазпрому
Т.О. Сульженко