Skip to main content

ВІДБУВСЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ПРОФАКТИВУ ГАЛУЗІ

Консультаційний семінар для голів первинних та об’єднаних організацій Укрнафтогазпрофспілки а також бухгалтерів організацій Укрнафтогазпрофспілки відбувся з 14 по 16 листопада. Більше ніж 100 учасників з усіх куточків України Київ зустрів снігом.
Ключовими темами семінару стали «Організація роботи профспілкової організації» та «Фінансова та організаційна діяльність профспілкових організацій в сучасних умовах».
111

Питання "Діловодства у профспілковій організації. Архівної справи" для учасників розкрила Керівник управління діловодства та контролю апарату ФПУ - Курганська О.Ю.
111

Жвавим обговоренням була наповнена тема "Правові засади соціального діалогу. Можливості і практика колективного договору", яку представили Українець С.Я. та Івашина А.М. для голів профорганізацій.

Не менш цікавим та важливим стало питання судової практики розгляду індивідуальних трудових спорів та змін у трудовому законодавстві, висвітлене юрисконсультом Київської міської організації Укрнафтогазпрофспілки – Рашкевичем І.А.
111

Бугалтери профорганізацій розглянули новації у законодавстві, організації бухобліку в профорганізаціях, які представила Ярошинська С.В.

Невід’ємною частиною роботи профспілок є, звичайно ж, охорона праці. Саме тому, темі роботи первинної профспілкової організації з організації громадського контролю було присвячено цілих три години. Учасники мали змогу отримати фахові відповіді на свої питання з даної теми від головного технічного інспектора апарату ЦР Укрнафтогазпрофспілки – Морозенко В.Г.

Окрасою і гордістю українського мистецтва, діамантом української хорової культури є Національний заслужений хор України, що носить ім’я свого засновника — відомого українського композитора і хорового диригента Григорія Гурійовича Верьовки.
Неймовірні емоції вирували в залі, коли такий неперевершений колектив дарував свій талант учасникам семінару Укрнафтогазпрофспілки після насиченого дня навчання.

Завершальний день семінару Укрнафтогазпрофспілки стартував на надвисоких обертах. Особливості впровадження грейдингової системи оплати праці презентували учасникам Топ-менеджери з управління персоналом в нафтогазовій галузі М.Короткова та М.Петренко. Дуже багато запитань, сумнівів, острахів та пересторог. Але діалогу бути.. Люди праці нафтогазової галузі мають отримувати гідну заробітну плату за здобуття Україною енергонезалежності.

Мойсеєнко Т.І. – експерт з трудового права та кадрового обліку, завершувала семінар, висвітлюючи актуальні питання кадрової роботи в профспілкових організаціях.

Всі три дні навчання промайнули як один. Учасники семінару поверталися додому, до своїх робочих місць з новими знаннями, рішеннями та готовністю до сучасних викликів.

А.М. Івашина

Головний фахівець апарату ЦР Укрнафтогазпрофспілки
111111111111111