Skip to main content

ПОДАЛЬШІ ДІЇ ПРОФСПІЛОК ЩОДО ВИКОНАННЯ ВИМОГ ПРОФСПІЛОК

20 листопада ц.р. відбулася селекторна нарада керівників членських організацій ФПУ щодо стану виконання Вимог учасників Всеукраїнської акції протесту (17.10.2018) та подальших дій ФПУ.
На селекторній нараді було розглянуто два питання: про стан реагування центральних органів виконавчої влади на Вимоги учасників акції протесту та про подальші дії ФПУ щодо досягнення виконання Вимог учасників акції. (протокол додається).
За результатами обговорення запропоновано провести розширену зустріч профспілкового активу з Прем’єр-міністром України до чергового засідання Президії ФПУ, яке заплановано на 18 грудня ц.р. До зустрічі з Прем’єр-міністром попередньо провести широке обговорення в трудових колективах, регіонах Вимог профспілок та стану реагування центральних та місцевих органів влади та роботодавців.
Також, у зв’язку з тим, що Вимоги профспілок було скеровано і до роботодавців, 12 листопада ц.р. відбулася зустріч керівництва ФПУ та керівників галузевих профспілок промислового і виробничого секторів з членами Президії Федерації роботодавців України. За підсумками обговорення проблемих питань розвитку економіки і соціально-трудових відносин підписано Меморандум щодо посилення взаємодії сторін соціального діалогу з їх вирішення (додається).
Під час селекторної наради також, прийнято рішення про продовження проведення зустрічей всеукраїнських профспілок з профільними міністерствами щодо виконання Урядових доручень.

А.М. Івашина Головний фахівець апарату ЦР Укрнафтогазпрофспілки
 
 
А.М. Івашина Головний фахівець апарату ЦР Укрнафтогазпрофспілки

Прикрепленный файлSize
підсумки селекторної наради 20 листопада та подальші дії профспілок.pdf-pages-1-17.pdf901.2 KB