Skip to main content

В ЧИСЛІ КРАЩИХ 11 ПІДПРИМСТВ УКРАЇНИ НАГОРОДИЛИ НГВУ «НАДВІРНАНАФТОГАЗ»

Цьогорічна осінь продовжує радувати цікавими заходами та подіями.

У Києві нагородили переможців Всеукраїнського огляду-конкурсу «Краще підприємство з охорони праці» за результатами 2017 року. За ініціативи Держпраці його проведення стало вже традицією. До участі в ньому в цьому році було допущено 35 підприємств.
111

Оцінювання відбувалося за такими критеріями, як ефективне функціонування системи управління охороною праці, заходи з формування в колективі культури праці, створення безпечних та здорових умов праці, проведення навчань з охорони праці, рівень виробничого травматизму і професійних захворювань та інші.
111

До складу комісії, яка визначала переможців, увійшли посадові особи Держпраці, представники міністерств, центральних та місцевих органів виконавчої влади, об’єднань роботодавців та профспілкових організацій, Фонду соціального страхування України.

Відкриваючи церемонію нагородження, Голова Держпраці Роман Чернега подякував переможцям за їхню роботу та зазначив, «скільки б інформаційних та контролюючих заходів ми не проводили, проте досягти високої культури праці зможемо лише тоді, коли роботодавці самі усвідомлять потребу створення безпечних умов праці». Та наголосив, що «завдяки тісній співпраці з роботодавцями та профспілками ми зможемо вийти на європейський рівень».

За результатами оцінювання комісія визначила 11 переможців з різних областей України у номінаціях: видобувна промисловість; виробництво продовольчих товарів; діяльність у сфері будівництва; виробництво товарів та надання послуг для населення; виробництво фармацевтичних препаратів і матеріалів; діяльність у сфері виробництва електроенергії та зв’язку; будівництво та транспорт; переробна промисловість.
111

Далеко не кожне підприємство України сьогодні відповідає критеріям конкурсу. Перемогли ті, де насправді цінують працівників, піклуються про їхню безпеку та прагнуть працювати за європейськими стандартами.

Голова Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні Григорій Осовий акцентував, що життя та здоров’я працівників має бути на першому місці для усіх роботодавців і щоб зберегти його – потрібно створювати гідні умови праці.

Роман Чернега запросив також до участі в конкурсі наступного року усіх підприємців, які можуть похвалитися своїми здобутками у створенні гідних умов праці та відсутністю травматизму на власних підприємствах.

За рішенням конкурсної комісії, НГВУ "Надвірнанафтогаз" (Укрнафта Захід) отримало звання "Кращого підприємства з охорони праці" у номінації "Видобувна промисловість". Ми приєднуємось до вітань, які колеги отримали від очільника Держпраці Романа Чернеги та інших гостей заходу і бажаємо подальших успіхів в усіх напрямках, а також безпечної та надихаючої праці щодня!

 

А.М. Івашина

Головний фахівець апарату ЦР Укрнафтогазпрофспілки

111

111