Skip to main content

Молодь – майбутнє профспілок!

«Хто, якщо не ми, коли, якщо не зараз», - під таким гаслом працювали учасники молодіжного профспілкового клубу «New Vision» («Нове бачення»), трете засідання якого проходило 20-21 серпня у столичному готелі «Експрес».

 

У заході прийняли участь молоді представники профспілкових організацій різних галузей та регіонів країни. Від Укрнафтогазпрофспілки у засіданні взяли участь заступниця голови профкому НДПІ ПАТ «Укрнафта» – Федів Ірина та головний фахівець апарату ЦР профспілки – Івашина Андрій.
Відкриваючі зустріч, модератор засідання голова Київської обласної профспілки працівників АПУ Катерина Баришева зазначила, що головна мета діяльності клубу – об’єднання планів та дій профспілкової молоді, пошук нових шляхів та форм діяльності молодих профспілкових активістів.
З привітальним словом перед присутніми виступив директор Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні Штефан Мойзер.

З першої теми засідання – «Боротьба із пасивністю членів профспілки» виступили експерти – Перший заступник Голови СПО об’єднань профспілок, заступник Голови ФПУ Сергій Кондрюк, фахівець Чернігівського НМЦ ФПУ Віталій Копиш.

Презентацію результатів соціологічного опитування профспілкових лідерів по питанням «Що можливо покращити у вашій профспілці?», «Чим має займатися профспілка? Три основні напрями роботи», «Що сьогодні має єднати профспілки України?» прокоментував ще один профспілковий експерт – заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий.

Учасники Клубу протягом двох днів обговорювали питання мотивації профспілкового членства, побудови діалогу між профспілковим працівником та «не членом» профспілки з метою агітації вступу до профспілки. Працюючи в групах учасники намагалися провести презентації профорганізації новому трудовому колективу з метою залучення до профспілки.

Не менш важливим в роботі засідання було обговорення Законопроекту №2983 «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», у прикінцевих положеннях якого пропонується внести зміни до Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності».

Також піднімались питання роботи з медіа, створення привабливого інформаційного приводу.
III засідання профспілкового клубу «NewVision» усім учасникам надовго запам’ятається експресією, цікавими ролями та незвичністю роботи – усі були задіяні у профспілковому форумі-театрі! У кожного своя роль, у кожного своє бачення, але результат – то спільна і конструктивна робота усіх учасників!