Skip to main content

ГОЛОСУЙ! НЕ ВТРАЧАЙ СВІЙ ШАНС ПЕРЕКОНАТИ УРЯД ДАТИ ПРОСТИМ ЛЮДЯМ МОЖЛИВІСТЬ ЖИТИ ГІДНО! ТВІЙ ГОЛОС ЗМІНИТЬ НАШЕ ЖИТТЯ!

ФЕДЕРАЦІЯ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ
ПРЕС-ЦЕНТР

НЕ ТРЕБА СЛІЗ! НЕ ТРЕБА МАТА!
ГОЛОСУЙ ЗА ПІДВИЩЕННЯ ЗАРПЛАТИ!

ТАК ДАЛІ ЖИТИ НЕ МОЖНА!
ПРОГОЛОСУЙ  ЗА ПІДВИЩЕННЯ МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРПЛАТИ -
ЦЕ ДОБРОБУТ ТВОЄЇ РОДИНИ, СИТІ ДІТИ, ДОГЛЯНУТІ БАТЬКИ!

На офіційному веб-порталі Федерації профспілок України (http://www.fpsu.org.ua/nasha-borotba/zagalni-novini/8296-ne-treba-sliz-n...)
з 10 серпня по 7 вересня 2015 року проводиться електронне ПРОФСПІЛКОВЕ ГОЛОСУВАННЯ щодо розміру мінімальної заробітної плати на 2016 рік

В рамках підготовки пропозицій до проекту Державного бюджету України на 2016 рік в профспілковому середовищі виникла гостра дискусія щодо визначення розміру мінімальної заробітної плати.
Розуміючи з однієї сторони трагізм війни на Сході і обвальний стан економіки, а з іншої – катастрофічне зубожіння працівників через трикратне інфляційне знецінення зарплат запропоновано:
ВАРІАНТ 1. Мінімальна заробітна плата має бути не нижче фактичного розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи, збільшеного на розмір обов’язкових податків та внесків.
Сьогодні фактичний розмір прожиткового мінімуму для працездатної особи в цінах червня 2015 року з урахуванням обов’язкових податків та внесків складає 3221 гривні.
В січні 2016 року за прогнозними розрахунками ця величина складе 3450 гривень.
ВАРІАНТ 2.  Мінімальна заробітна плата в січні 2016 року має бути не нижче розміру, встановленого у грудні 2013 року та збільшеного на індекс споживчих цін за 2014-2015 роки.
За прогнозними розрахунками в січні 2016 року ця величина складе 2281 гривні.
ВАРІАНТ 3. Не підвищувати у 2016 році мінімальну заробітну плату, яка з 1 грудня 2015 року встановлена у розмірі 1378 гривень.

ГОЛОСУЙ!
НЕ ВТРАЧАЙ СВІЙ ШАНС ПЕРЕКОНАТИ УРЯД
ДАТИ ПРОСТИМ ЛЮДЯМ МОЖЛИВІСТЬ ЖИТИ ГІДНО!
ТВІЙ ГОЛОС ЗМІНИТЬ НАШЕ ЖИТТЯ!