Skip to main content

5-8 квітня 2016 року в Навчально-методичному центрі Федерації профспілкових організацій Чернігівської області пройшло навчання для голів профспілкових організацій, бухгалтерів, скарбників та членів ревізійних комісій.

Навчання розпочалось із спільної теми для голів та фінансових працівників. Це правові основи діяльності профспілок в сучасних умовах.

В наступні дні в кожної групи слухачів була своя програма навчання. Головам профспілкових організацій запропонували програму - «Ефективна робота профспілкового лідера в ХХІ столітті», а бухгалтерам і скарбникам - «Реформи 2016: Новації податкового та іншого законодавства у фінансовій роботі профспілкової організації».

Для голів програма осягала всі основні напрямки профспілкової діяльності: від нового Трудового кодексу України, колективних договорів, правових основ діяльності і охорони праці, до фінансової роботи, діловодства, органайзингу та інформаційної роботи.


Для бухгалтерів основним акцентом були: податкова реформа 2016, зміни в законодавстві та ведення бухгалтерського обліку в профорганізаціях.