Skip to main content

СПЕЦПЕРЕВЕЗЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ ДО РОБОТИ ДОЗВОЛЕНІ — ЗАЯВИЛИ В МІНІНФРАСТРУКТУРИ

Поліцейські контролюють виконання обмежувальних заходів щодо пасажирських перевезень

Міністерство інфраструктури України переконує, що Уряд не встановлював заборону на регулярні спеціальні перевезення пасажирів автомобільним транспортом. Відповідне повідомленням розміщене на Урядовому порталі.

Як відомо, з 12 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. на усій території України діє карантин, за яким слідувала заборона з 12:00 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. на регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями).

Однак, відповідно до пунктів 13, 45-50 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою КМУ від 18.02.1997 р. № 176, регулярні спеціальні перевезення:

- організовують для перевезення працівників підприємств, установ та організацій, учнів, студентів та інших організованих груп пасажирів;

- здійснюють відповідно до умов, зазначених у паспорті маршруту, та на підставі договору, згідно з яким автомобільний перевізник надає підприємству, установі та організації, яка виступає замовником послуг, послуги з перевезення організованої групи пасажирів за певним маршрутом і визначеним розкладом руху, протягом передбаченого договором строку.

Тож на даний час можна перевозити пасажирів - працівників підприємства, установи, організації за спеціальними регулярними перевезеннями.

Зважаючи на запроваджений на території України карантин, а також з метою захисту здоров'я громадян, такі перевезення здійснюють з урахуванням обмежень кількості пасажирів в одному транспортному засобі - до 10 чоловік в автобусі, що здійснює перевезення пасажирів. Вказані перевезення рекомендують здійснювати із використанням засобів індивідуального захисту, призначених для протидії COVID-19.

Водночас зважайте, що поліцейські контролюватимуть виконання обмежувальних заходів щодо пасажирських перевезень. У Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові, Києві та Київській області створені спеціальні мобільні групи, які перевірятимуть вказані обмеження.

А.М. Івашина
Головний фахівець апарату ЦР Укрнафтогазпрофспілки

 

Джерло: https://ips.ligazakon.net/