Skip to main content

ПІДТРИМАЄМО СПІЛЧАН РАЗОМ!

У зв’язку з запровадженням тривалого протиепідемічного карантину на всій території України, пов’язаного з поширенням випадків гострої респіраторної хвороби COVID-19, багато працівників галузі, членів нашої профспілки потрапили у складні життєві, передусім матеріальні умови.

Лімітовано пересування громадським транспортом, що ускладнює доступ до медичної допомоги, придбання медикаментів, засобів особистої гігієни і продуктів харчування, отримання необхідних медичних, побутових та інших соціальних послуг. Частині ветеранів праці, особливо – одиноким,
з невеликими пенсіями просто не вистачає коштів на прожиття. Потребують допомоги найбільш вразливі категорії трудівників, інваліди, одинокі матері (батьки), багатодітні сім’ї, працівники, які виховують дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства.

Підтримки потребують також працівники об’єктів культурно-соціальної сфери, що перебувають у вимушених простоях, неоплачуваних відпустках, медичні заклади, з якими співпрацюють наші підприємства та у яких обслуговуються працівники галузі, члени Укрнафтогазпрофспілки.

Просимо до 9 квітня 2020 року надати пропозиції щодо можливих заходів підтримки зазначених вразливих категорій з зазначенням регіонів та орієнтовної кількості таких працівників, державних, комунальних медичних закладів, соціально-культурних об’єктів, забезпечення їх обладнанням, матеріалами, медикаментами, засобами знезараження, критично важливими в умовах боротьби з поширенням епідемії.

Пропозиції будуть узагальнені і передані сторонам соціального діалогу для прийняття відповідних рішень.

Відповідальна особа ЦР Укрнафтогазпрофспілки – А.М. Івашина,
e-mail: ivashina@ngpu.org.ua

 

Прикрепленный файлРазмер
№37-07 Про надання інформації.pdf192.88 кб