Skip to main content

ПІДТРИМКА НАЙМЕНШ ЗАХИЩЕНИХ – В ПРІОРИТЕТІ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРНАФТОГАЗПРОФСПІЛКИ

Реагуючи на виклики та загрози, що постали перед спілчанами внаслідок поширення коронавірусу в Україні, Об’єднаною профспілковою організацією разом з адміністрацією АТ «Укртранснафта» прийнято рішення про підтримку пенсіонерів та ветеранів Товариства, які внаслідок протиепідемічних заходів залишилися в обставинах обмеженого доступу до продуктів харчування, предметів першої необхідності, засобів гігієни, ліків.

Так, з метою централізованої матеріальної підтримки найбільш вразливої частини населення – людей похилого віку, у період карантинних обмежень, профорганізацією, за участі адміністрації підприємства, придбано 2256 соціально-необхідних наборів.

Завдяки соціально відповідальній позиції керівництва Компанії та наполегливим зусиллям ОПО АТ «Укртранснафта» набори з 17 позицій, які включають в себе крупи, муку, паштети, цукор, масло, печиво, чай тощо були доставлені пенсіонерам та ветеранам праці з Київської, Житомирської, Рівненської, Львівської, Закарпатської, Вінницької, Одеської, Херсонської, Полтавської та Сумської областей. Окрім пенсіонерів АТ «Укртранснафта» допомогу отримали 150 найбільш незахищених людей похилого віку з різних куточків України.

 

Загалом, на придбання близько 20 тон продуктів та предметів першої необхідності спрямовано більше 850 тисяч гривень, адже для профспілкової організації АТ «Укртранснафта» людський фактор, життя і здоров’я працівників, членів їх сімей, пенсіонерів, завжди були і залишаються пріоритетом, особливо в такий складний час.

Також, напередодні Великодніх свят Об’єднана профспілкова організація АТ «Укртранснафта» привітала працівників апарату управління Товариства та вручила набори, що включають захисні медичні маски, гумові рукавички, засоби знезараження та тести на виявлення коронавірусної інфекції.


А.Івашина
Головний фахівець апарату ЦР Укрнафтогазпрофспілки

За інформацією ОПО АТ «Укртранснафта»