Skip to main content

УРЯД НАЛАШТОВАНИЙ НА КОНСТРУКТИВНИЙ ДІАЛОГ З ПРОФСПІЛКАМИ

Про це зазначено у листі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля до Голови ФПУ Григорія Осового.

Прем'єр-міністр наголосив, що об’єднання зусиль державної влади, бізнесу та суспільства є основою як для подолання викликів сьогодення у вигляді пандемії та економічної кризи, так і для реалізації довгострокових завдань соціально-економічного розвитку держави та благополуччя її громадян.

Він підкреслив, що у ході розроблення  Програми діяльності Кабінету Міністрів України, головним було визначено прагнення сформувати основу для подальшого підвищення рівня добробуту населення шляхом повноцінного розвитку всіх секторів економіки. З метою поетапного досягнення економічного зростання триває робота щодо розроблення Плану пріоритетних дій Уряду на 2020 рік та Середньострокового плану дій Уряду на 2021—2023 роки, що включатимуть деталізовані заходи із визначенням виконавців і строків реалізації, а також розрахунків вартості здійснення таких заходів.

Під час підготовки зазначених документів будуть опрацьовані пропозиції, отримані від бізнесу, суспільства, вони будуть враховані за наявності відповідного фінансового ресурсу та можливості реалізації в умовах сьогодення.

Глава Уряду запропонував профспілкам долучитися до цієї роботи, надавши Кабінетові Міністрів або безпосередньо відповідним міністерствам детальні пропозиції та розрахунки фінансових витрат і передбачуваного ефекту.

"Сподіваюся на конструктивний діалог", - наголосив у листі Прем’єр.

Копія листа КМУ додається


http://fpsu.org.ua/materialy/18594-uryad-nalashtovanij-na-konstruktivnij-dialog-z-profspilkami.html