Skip to main content

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ НАФТОВОЇ, ГАЗОВОЇ ТА НАФТОПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ!

Шановні працівники нафтогазової промисловості, дорогі спілчани!

Прийміть щирі вітання від Центральної ради Професійної спілки працівників нафтової промисловості України та від мене особисто з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Сьогодні паливно-енергетичний комплекс України та нафтогазова галузь зокрема відіграють надважливу роль в розбудові промисловості та діяльності соціальної сфери, забезпечуючи енергетичну незалежність як складову збереження української державності.

Історія української нафтогазової промисловості налічує майже два століття. У далекому 1924 році, було введено в промислову експлуатацію Дашавське газове родовище – найбільше на той час в Європі. Саме з цього року веде свій відлік історія газової галузі України.

Протягом багатьох десятків років працівники галузі будували виробничі об’єкти, забезпечували їх надійну роботу, набували професійного досвіду, розвивали науковий потенціал. І сьогодні ми цілком заслужено можемо пишатись здобутками українських нафтовиків та газовиків.

Основа успішної роботи нафтогазового комплексу України – це наші кадри: робітники, інженери, управлінці, службовці, науковці. Ваша відповідальність, високий професіоналізм та відданість своїй справі забезпечують надійну роботу складного технологічного комплексу.

Зусилля керівників підприємств і профспілкових комітетів нині спрямовані на забезпечення гідних умов праці, стабільне зростання заробітних плат, належної соціальної підтримки – сім’ям працівників, ветеранам праці.

Переконаний, що українські нафтовики, газовики та нафтопереробники і надалі докладатимуть максимум зусиль для подальшого розвитку своєї життєво важливої для держави галузі, робитимуть значний внесок у відродження національної економіки та зростання добробуту Українського народу.

У цей святковий день хочеться згадати про ветеранів нафтогазової галузі. Адже саме завдяки їх наполегливій праці крок за кроком створювалась наша галузь. Саме вони побудували потужні нафтогазові комплекси, забезпечили освоєння сотень родовищ та видобуток нафти та газу у промислових масштабах, першими у світі розпочали експорт природного газу та створили одні з найпотужніших у світі систем транспортування газу та нафти.

Шановні колеги!

Бажаємо вам наснаги в роботі, значних трудових досягнень у справі розбудови нафтогазової галузі в ім’я процвітання нашої держави! Бажаємо мирного неба, щастя, здоров’я, добробуту та благополуччя вам і вашим родинам!

З повагою

Голова Укрнафтогазпрофспілки

В.І. Дмитришин