Skip to main content

ЦЕНТРАЛЬНА РАДА ПІДТРИМАЛА ЗАХОДИ ФПУ З ПРОТИДІЇ ЧЕРГОВОМУ НАСТУПУ НА ПРАВА ПРАЦІВНИКІВ І ПРОФСПІЛОК

Профспілка працівників нафтової і газової промисловості України провела засідання Центральної ради, на якому розглянуто питання солідарних дій профспілок в умовах чергових спроб тиску влади на Федерацію профспілок України, її членські організації, обмеження трудових прав та профспілкових повноважень, зазіхання на профспілкова майно.
111

Центральна рада одностайно підтримала позицію і рішення Президії ФПУ щодо протидії профспілок України черговому наступу влади на права працівників та профспілок, неприпустимості антиконституційного згортання трудових і профспілкових прав.

Організаціями Укрнафтогазпрофспілки взято до виконання завдання, визначені Постановою Президії ФПУ «Про протидію Федерації профспілок України черговому наступу влади на права працівників та профспілок» від 27.11.2020 р. №П-28-1 в поточній роботі.
111

Прийнято рішення - організаціям профспілки активно долучитися до участі у колективних акціях та заходах, що проводяться територіальними профспілковими об’єднаннями в регіонах, забезпечити участь членів Укрнафтогазпрофспілки у масових заходах, що проводитимуться під егідою ФПУ.

 

А.М. Івашина
Головний фахівець апарату ЦР Укрнафтогазпрофспілки