Skip to main content

Щодо порушення прав застрахованих осіб.

 
Івано-Франківська обласна організація профспілки працівників нафтової та газової промисловості України звернулася до Голови Центральної Ради Укрнафтогазпрофспілки Дмитришина В.І з проханням про допомогу у вирішенні проблеми, пов'язаною з видачею довідок замість листків непрацездатності, а відповідно з оплатою ціх листків непрацездатності.
Центарьна Рада Укрнафтогазпроспілки оперативно відреагувала на це звернення. 9 березня 2021 року було підготовлено та надіслано лист Голові Федерації профспілок України Голові СПО об'єднань профспілок Осовому Г.В., в якову викладено інформацію по зверненню та пропозиції по вирішенню проблемних питань. Цьогож дня відбулося засідання Спільного Представницького Органу, на якому виступив Голова Центральної Ради Укрнафтогазпрофспілки Дмитришин В.І з висвітленням вищезгаданих проблем.
На засіданні СПО прийнято протокольне рішення звернутися  до Міністерства охорони здоров'я України про невідкладне забезпечення всіх медичних закладів України бланками листків непрацездатності та гарантування їх безперебійної видачі застрахованим особам.Також прийнято рішення звернутися до Кабінету міністрів України щодо забезпечення достатнього дофінансування Фонду соціального страхування України з державного бюджету.
Лист на ім'я Голови Федерації профспілок України додається.
 

Прикрепленный файлРазмер
№24-07 Осовому Г.В.-лікарняні.pdf422.97 кб