Skip to main content

Привітання з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

 

Шановні працівники нафтогазової промисловості, дорогі спілчани!

Прийміть найщиріші вітання від Центральної ради Професійної спілки працівників нафтової промисловості України та від мене особисто з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Сьогодні паливно-енергетичний комплекс України та нафтогазова галузь зокрема відіграють надважливу роль в розбудові промисловості та діяльності соціальної сфери, забезпечуючи енергетичну незалежність як складову збереження української державності.

Основа успішної роботи нафтогазового комплексу України – це наші кадри: робітники, інженери, управлінці, службовці, науковці. Ваша відповідальність, високий професіоналізм та відданість своїй справі забезпечують надійну роботу складного технологічного комплексу.

Висловлюю щиру вдячність всім працівникам нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, які щоденно проявляють самовідданість і майстерність, відповідальне ставлення до своєї справи, забезпечуючи надійну роботу складного технологічного комплексу.

Бажаю наснаги, оптимізму, стабільності та нових досягнень. Нехай свято наповнює радістю та гордістю за професійні здобутки, а ваша відданість своїй справі спрацьовує на благо народу України!

З повагою

Голова Укрнафтогазпрофспілки

В. Дмитришин