Skip to main content

Вебінар «GE4U: Здоров’я та безпека на робочому місці - принцип гендерно-орієнтованого підходу в енергитичній галузі»

 
Вебінар
«GE4U: Здоров’я та безпека на робочому місці - принцип гендерно-орієнтованого підходу в енергитичній галузі»

 

28 жовтня 2021 року
час:

 

Спікери та модератори:

Катерина Булавінова

медична експертка ЮНІСЕФ

Ілона Єлєнєва

Директорка LHSI, КоординаторкапроєктуGe4U

 

Формат — онлайн через платформу ZOOMLHSI. Додатково буде забезпечена трансляція на facebookсторінці LHSI для збільшення. Запис викладено на корпоративних сайтах та ютуб.
Учасники – працівники та працівниці енергетичного сектору, в т ч представники первинних профспілкових організацій енергетичної галузі, представники молодіжних рад профспілок, інші профспілкові лідери. Очікується охоплення більше 50 учасників\учасниць.
Мета заходупідвищити обізнаність працівників енергетичного сектору про здоров’я та безпекуна робочому місці, як важливого принципу гендерної рівності,згідно розробленого проєктомКодексу етики та гендерних принципів в енергетичній галузі України.
Вебінар проводиться в рамках проєктуGe4U: Гендер для профспілок в енергетиці, спрямованого на збільшення потенціалу профспілок енергетичного сектору просувати гендерно-чутливої політики та створювати сприятливі умови праці на енергетичних підприємствах України.

План вебінару
1. Здоров’я та вакцинація працівників та працівниць енергетичної галузі України. Як це поєднати та чому це важливо?
2. Гендерні аспекти імунізації та вакцинації працівників та їх сімей. Прихильність вакцинації в сім’ї та на роботі.
3. Як організувати вакцинацію на робочому місці або підприємстві «закритого типу» або підприємстві «режимного типу». Міжнародні та національні приклади, рекомендації.
4. Як правильно говорити (комунікувати) з працівниками про вакцинацію. Наприклад: Чому вакцинація проти COVID19 є важливою в теперішній час? Які міфи існують та як їх можна подолати (поради профспілковим лідерам та лідеркам, роботодавцям).
5. Питання-відповіді (модеруються через чат). 15 хвилин