Skip to main content

РЕПРЕЗЕНТИВНІСТЬ УКРНАФТОГАЗПРОФСПІЛКИ

 
Вітаємо профспілкові організації, спілчан з черговим підтвердженням репрезентативності Професійної спілки працівників нафтової і газової промисловості України!
Національною службою посередництва і примирення 23 грудня 2021 року відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» видано Укрнафтогазпрофспілці державне Свідоцтво про відповідність встановленим законодавством критеріям репрезентативності на галузевому рівні, яке діятиме протягом наступних п’ять років.
Фахівцями НСПП перевірено надані Укрнафтогазпрофспілкою і Держкомстатом документи та матеріали, надано по них позитивні висновки.
Тим самим підтверджено законне право нашої профспілкина повноцінну участь у соціальному діалозі, колективних переговорах та укладенні галузевих угод, встановленні відповідних галузевих соціально-трудових норм,делегування представників Укрнафтогазпрофспілки до відповідних органів соціального діалогу, вести іншу роботу з центральними органами виконавчої влади та організаціями роботодавців нафтогазової галузі в інтересах членів профспілки і трудових колективів акціонерних товариств та підприємств.
Свідоцтвоурочисто вручено Голові Укрнафтогазпрофспілки Володимиру Дмитришину Головою Національної служби посередництва і примирення Олександром Окісом.
 

Прикрепленный файлРазмер
IMG_2603.JPG4.16 Мб
IMG_2605.JPG4.06 Мб
0001.jpg765.42 кб