Skip to main content

У Верховній Раді України зареєстровано профспілковий законопроєкт, спрямований на посилення соціального захисту працівників

 
Центральною радою Профспілки працівників нафтової і газової промисловості України у грудні 2023 року ініційовано розроблення законопроєкту щодо внесення доповнень до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» з метою забезпечення справедливого соціального захисту працівників підприємств, які під час виконання трудових обов’язків зазнали ушкоджень здоров’я внаслідок бойових дій, а також сімей загиблих в таких умовах працівників.
Ініціатива нафтогазовиків була підтримана Федерацією профспілок України. Підготовлено відповідний законопроєкт, який у травні 2024 року схвалений Президією ФПУ та нещодавно внесений групою народних депутатів України на розгляд Верховної Ради України з деякими доповненнями щодо розширення кола осіб – посадовими особами органів місцевого самоврядування, працівниками та державними службовцями державних органів, працівниками органів військового управління тощо.
Законопроєкт зареєстровано у Верховній Раді України реєстр. № 11367 від 24.06.2024 https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/44441 .
Наразі керівництвом ФПУ надсилається звернення про його підтримку до Уряду України, депутатських фракцій і груп, парламентських комітетів.
Скеровано відповідне звернення до членських організацій ФПУ з дорученням організувати звернення профспілкових органів і трудових колективів, самих постраждалих від зброї агресора працівників до народних депутатів України, звернутися із закликом до виборців, яких об’єднують всеукраїнські профспілки та територіальні профоб’єднання, з метою забезпечення необхідної кількості голосів у Парламенті на підтримку вкрай необхідного людям законопроєкту №11367.
Укрнафтогазпрофспілка також звернулась до керівників членських організацій з проханням щодо проведення роботи з народними депутатами України, які представляють відповідні регіони або з якими налагоджена співпраця, на предмет підтримки ними і просування у Верховній Раді України проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», внесеного народним депутатом Рудиком С.Я. та ін. (реєстр. № 11367 від 24.06.2024).
 

Прикрепленный файлРазмер
ФПУ про підтримку законопроєкту 11367.pdf174.72 кб